DUBNOVÉ AKTIVITY

3. 4. se ve škole pořádal Den otevřených dveří. Nelenili jsme a vydali se prozkoumat školu.

K vidění byly chemické pokusy, práce s počítačem a s roboty, jarní tvoření a ještě několik zajímavostí, které jsme díky krátkému času nestihli. Den jsme ukončili návštěvou kina. Nenechali jsme si ujít film Gump: Jsme dvojka.

V knihovně si děti převzaly odměny za výtvarnou soutěž: Moje vysněná knihovna. Kdo si cenu nevyzvedl na místě, byla mu předána ve družině. S příchodem jara nastal čas vycházek a úkolem bylo hledání a určování jarních rostlin. Nechyběla ani rukodělná činnost. Vyráběly se dešťové hole, květinové víly a nechyběly ani čarodějnice.

Ve družině nám pomáhala slečna Simona, která zde byla na praxi. Pod jejím vedením si děti vyrobily hrad, prak a ještě malé drobnosti. Ze všeho nejvíce se vyřádily při čarodějnicích. Nechybělo opékání, hry ani zpívání s kytarou.

Duben si děti náramně užily.