POKYNY K ODJEZDU DO ANGLIE (SKOTSKA)

Sraz: neděle 5.5. 2024 ve 19:30 u vlakového nádraží

S sebou do autobusu: platný cestovní pas, kartičku zdravotní pojišťovny, kapesné v librách,  eura a české koruny na cestu (WC, občerstvení v Amsterdamu), potvrzení o bezinfekčnosti (vyplní rodiče v den odjezdu s datem 5.5. 2024 a odevzdají u autobusu)

Dále doporučujeme:

  • kinedryl (komu se dělá špatně – sáček + vlhčené ubrousky)
  • pohodlné oblečení a obuv na cestu a na první a druhý den (ubytování a přístup k zavazadlům bude až v úterý večer!!!), deštník nebo pláštěnku, bundu, polštářek, příp. deku na noc, batůžek na pěší okruhy (tam dáte to nejnutnější, zbytek necháte v autobuse)
  • kdo užívá léky, bude je mít vždy u sebe!!!
  • do autobusu powerbanku (případně nabíječku na telefon) a do rodin adaptér do zásuvky

Návrat: sobota 11.5. 2024 ve večerních hodinách (bude upřesněno dětmi v den návratu) k vlakovému nádraží

NIKDO S SEBOU NEBUDE MÍT KAPESNÍ NOŽE, PEPŘOVÉ SPEJE, ALKOHOL, TABÁKOVÉ VÝROBKY, ELKTRONICKÉ CIGARETY A JINÉ ZAKÁZANÉ LÁTKY A ANI SI JE NEBUDE BĚHEM CESTY POŘIZOVAT!!! Rodiče prosíme o důkladnou kontrolu zavazadel, abychom předešli potížím při odbavení na hranicích.